Отзывы о компании TOOLS-MARKET
- Вячеслав С.
Замовив товар у неділю, оплатив одразу через ПРОМ. Менеджер зв'язався через кілька хвилин. Пообіцяв швидко відправити. Сьогодні середа. Акумулятор не відправлений. Менеджер на дзвінки і смс не відповідає. У вайбер і телеграм його немає. НЕ РЕКОМЕНДУЮ ЦЬОГО ПРОДАВЦЯ.
- Сергей с.
Пуста трата часу очікування… є в наявності замовляєш - немає в наявності …
- Віта Я.
Не зв'язалися
- Лилиана Я.
- Артем А.
- Хоменко В.
- Володимир Ф.
- Юрий К.
- Павло О.
Недобросовісні.
- Віктор П.

