Отзывы о компании TOOLS-MARKET
- Василь Ч.
Дуже дивний магазин, трубку не беруть, на повідомлення не відповідають, замовлення вже тиждень "комплектується"... Мені ще довго чекати на замовлення?
- Татьяна К.
Не має зв'язку з магазином, за три дні товар не був відправлений.
- Віталій Л.
Менеджер передзвонив,почав навішувати лапшу, що це старий товар і пропонував відправити точно такий але тіпа зі свіжої партії з ціною вищою на три тисячі, я сказав, що мене влаштовує даний товар за цією ціною, менеджер сказав:"Добре, відправляємо", на тому і все...ніхто нічого не відправив. Я вважаю цю фірму шахраями так як вони заманюють низькою ціною, а потім напарюють цей же товар але дорогше. Тому не рекомендую до співпраці.
- Саня Ф.
Не передзвонили , замовлення не відправили.
Дуже розчарований в цьому магазині. - Микола Т.
- Владимир Л.
- Микола Д.
- Олег Л.
- Андрій С.
- Гальван Г.

