Отзывы о компании TOOLS-MARKET
- Віталій Л.
- Дмитро
- Геннадий П.
- Вадим Ш.
Не зробили нічого!!! Взагалі
- Юрий Ж.
Хоть бы сказали что товара нет,быки!
- Іван Ф.
- Ірина Ч.
Продавця/компанію не рекомендую 😥Замовила товар 15 числа,ніхто не передзвонив, нічого не відправили, сьогодні 20 число, товар так і комплектується....
Розчарована! - Анатолій
Продають товари яких в них немає!!!не замовляйте в них дарма потратите час.
- Микола Р.
- анатолий к.
Офермлення було швидке, що правда в суботу НПошта не забрала посилку а забрали лише в неділю
Що до продавця, до них не можливо додзвонитеся, коли прийшло повідомлення з НП про посилку де було вказано що акб 200а важить 31 кг я був дуже здивований, я дуже довго дозванювався до продавця який мене запевнив що так і Є акб важить 28,5 кг. При оттриманні я переважив посилку і виявилось в дійсноті акб в упаковці важить 21 кг і прийшлось довго переоформляти щоб не платити за додаткову вагу і ще й до всього було вказано габарити1х1х1 см на що НП відповіла що продавець оформлював сам. Як ви зрозуміли ціна і так не мала ще й по вині продавця було нарахована ціна за над вагу. Тому я ставлю продавцю 3- ку

