Отзывы о компании TOOLS-MARKET
- Олександер М.
- Володимир Т.
- Олег В.
- Михайло П.
Замовив 24.04 і досі (05.05) ніхто нічого не відправив. Купив в іншому магазині
- Артем К.
- Ольга О.
- Олена М.
Товар не відправляють, пропонують дорожче, якоби з мідною обмоткою, і коли ти відмовляєшся то говорять що це що ти замовив вони не відправляють,бо воно згорить через 10 хв. Питаю чи є в наявності те що я замовила і оплатила, так, є але не відправлю і все. Це вже другий магазин з такою заманухою, і виходить що товару такого і немає насправді. Не можу бюджетну газонокосарку ніяк купити)))
- Андрій К.
- Іван Г.
- Роман Б.
Оплатил и всё. Товар закончился и деньги не вернули. Очень хамский продавец. Не перезвонили. Пришлось звонить самому, а в ответ вы ни чего не получите...................................................

