Джерело безперебійного живлення 12v/1000VA Powermat PM-UPS-1000MW
7 490 ₴
- В наявності
- Код: PM-UPS-1000MW
Основні | |
---|---|
Виробник | Powermat |
Джерело безперебійного живлення (ІБП) — це пристрій, який дає змогу безперебійно живити інші електронні пристрої навіть у разі збою в електромережі. Коли в розетці є електрика, ДБЖ автоматично заряджає під'єднаний акумулятор. Крім того, блок живлення має низку захистів від перевантаження, перегрівання, пере- та зниження напруги, пере- та перерозряджання акумулятора, короткого замикання, забезпечуючи максимальний захист пристроїв, що під'єднуються.
- Функції перетворювача постійного струму в змінний, джерела безперебійного живлення (ІБП) й автоматичного зарядного пристрою входять в один пристрій.
- У разі вимкнення електроенергії ДБЖ негайно заживляє під'єднані до нього пристрої, що дає змогу безпечно вимкнути обладнання та зберегти важливі дані. Несподіване вимкнення електроенергії може призвести до втрати інформації та пошкодження електронного обладнання.
- ДБЖ POWERMAT — це пристрій, який чудово виконує це завдання. Дає змогу під'єднувати зовнішній акумулятор/акумуляторний блок (паралельно) з напругою 12 В, має дві вихідні розетки з напругою 230 Вдає змогу підтримувати роботу двох пристроїв одночасно.
- Тороїдальний трансформатор, який використовується в перетворювачі, забезпечує високий ККД і низький струм холостого ходу. Пристрій набагато енергоефективніший від старіших конструкцій, що використовують трансформатори з Е-сердечниками.
- Високошвидкісний 32-розрядний мікропроцесор забезпечує точну й безвідмовну роботу.
- Перетворювач генерує на виході чиста синусоїдна напруга, що дає змогу працювати практично з будь-яким типом навантаження.
- Високий зарядний струм акумуляторів (точні значення див. у таблиці технічних даних).
- Інтелектуальне керування вентилятором охолодження залежно від фактичної температури агрегату та стану навантаження приводу.
- Вбудований стабілізатор напруги мережі AVR.
- Підходить для використання з необслуговуваними акумуляторами AGM VRLA або GEL.
- Крім того, вбудований РК-дисплей наочно інформує про поточний режим роботи блока живлення. Також виробник підготували зрозумілу інструкцію польською мовою, що неабияк полегшує використання пристрою.
ПРИМІР ЗАСТОСУВАННЯ
Джерело безперебійного живлення PM-UPS-1000MW від Powermat забезпечує безперебійне живлення й захист багатьох пристроїв, як-от:
- Комп'ютери
- Сигналізації
- Робочі станції
- Серверів
- Телекомунікаційне та фіскальне обладнання
- Електроніка
- Пічі, насоси та контролери центрального опалення
- Інші пристрої з будь-яким типом навантаження з уявою енергоспоживання.
ОСОБЕННОСТИ ПРОДУКТА
ЛІНІЄВНО-ІНТЕРАКТИВНІ ДБЖ
- Однією з головних переваг цього типу блока живлення є те, що він працює в інтерактивному режимі з лінією електроживлення. Це означає, що в разі падіння напруги в електромережі блок живлення автоматично перемикається на під'єднаний акумулятор для забезпечення постійного напруження й безперебійного живлення пристрою.
- Завдяки тому, що він може зв'язуватися з лінією електропередачі, він дає змогу ефективніше захищати під'єднані пристрої від пошкоджень, що виникають унаслідок нестабільної напруги.
- Ще однією перевагою лінійно-інтерактивних ДБЖ є їх порівняно низька ціна, порівнюючи з іншими типами ДБЖ, як-от онлайн-ІБП. Не вимагаючи таких якісних комплектуючих, вони доступніші за ціною для малого бізнесу та домашніх користувачів.
ЧИСНА СИНУСОІДА
Пристрій видає на виході напругу «синусоїдальної форми сигналу», таку саму, як і в електромережі. Завдяки цьому він може живити індукційні пристрої (m.in. електроінструменти, повітряні компресори, кондиціонери, холодильники, морозильні камери тощо). Звісно, треба пам'ятати про вибір потужності блока живлення до навантаження.
ВСІГДА ПІД КОНТРОЛЕМ
Завдяки РК-дисплею користувач може контролювати ключові параметри блока живлення, як-от: вхідна та вихідна напруга, частота в Гц, стан батареї, навантаження і поточний режим роботи. Це забезпечує безперервний огляд стану пристрою та дає змогу швидко реагувати в разі потреби.
ВІДСУТТЯ ЕЛЕКТРИЧОСТІ НЕ ПРОБЛЕМА
Інженери подбали про функцію холодного пуску в PM-UPS-1000MW, що означає, що пристрій може працювати в режимі батареї без попереднього під'єднання до електромережі. Це корисне рішення в разі раптових збоїв в електропостачанні, коли нам потрібен швидкий доступ до даних на стаціонарному комп'ютері або іншому пристрої.
ПАНЕЛЬ КЕРУВАННЯ І РК-ДИСПЛЕЙ
- ЖКД
- Перемикач увімкнення/вимкнення
- Кнопка виходу
- Кнопка підтвердження
- Кнопка вибору (вверх/вниз)
- Світлодіод живлення змінного струму
- Інверторний діод у комплекті
- Світлодіодний індикатор помилки
- Світлодіодний індикатор заряду акумулятора
РЕЖИМИ РОБОТИ СТРИЙСТІВ
- Режим ДБЖ: живлення від мережі під час заряджання акумулятора, перемикання на живлення від акумулятора в разі нестабільної напруги або повної втрати живлення від мережі.
- Режим випрямляча: заряджання акумулятора без увімкнення навантажень.
- Режим перетворювача постійного струму в змінний: подавання живлення безпосередньо від акумулятора без під'єднання до електромережі.
СПЕЦІФІКАЦІЇ
- Потужність: 1000 ВА / 800 Вт
- Напруга: 230 В змінного струму
- Вихідні розетки: 2x розетки 230 В із заземленням Schuko
- Частота: 50 Гц
- Тип трансформатора: тороїдальний
- Стабілізація напруги: ДА
- Форма сигналу напруги: чиста синусоїда
- Спотворення хвилі: ≤3%
- Підтримувані типи акумуляторів: 12 В - AGM VRLA і GEL
- Напруга заряджання: 13,6 В
- Максимальний зарядний струм: 22 А
- Захист акумулятора: за 10,5 В
- Стабілізація напруги: ДА
- Час перемикання: <10 мс
- Час роботи ДБЖ: Залежить від використовуваної акумуляторної системи
- Звукова сигналізація: ТАК (опис у посібнику користувача)
- Вага продукту з упаковкою: 9,1 кг
БЕЗОПАСНОСТЬ:
- Перевантаження
- Перед перезаряджанням і розряджанням
- Коротке замикання
- Термічний
- Перед вхідною напругою занадто висока та занадто низька
СХЕМА ПІД'ЄДНАННЯ ОДНОЇ БАТАРЕЇ 12В — ДОСТУПНА В ГАЛЕРІЇ
СХЕМА ПІД'ЄДНАННЯ КІЛЬКИХ БАТАРЕЕК 12 В (ПАРАЛЕЛЕНЕ ПІД'ЄДНАННЯ)
- У разі з нашим пристроєм, основним правилом під час під'єднання понад одного акумулятора є під'єднання їх паралельно, як на схемі нижче.
- Ми комбінуємо акумулятори з однаковою номінальною напругою. Між собою мають бути з'єднані одні й ті ж полюси, тобто роз'єми від «+» до «+» і роз'єми від «-» до «-».
- Потім до ДБЖ під'єднується остання батарея з паралельного блока, водночас зберігається правильна полярність, як і в разі з під'єднанням батарейок.
- Отже, ми отримуємо акумуляторну батарею з ємністю суми використовуваних батарей і однаковою номінальною напругою.
ВАЖЛИВІ ПОРАДИ ЩОДО ПАРАЛЕЛЬНОГО ПІДКЛЮЧЕННЯ АКУМУЛЯТОРІВ:
- Найкраще поєднувати акумулятори однакової ємності.
- Вони мають бути виконані за однією технологією.
- Їх слід носити однаково.
- Однаковий стан заряду акумуляторів.
- Кабелі, які використовуються для під'єднання акумуляторів, мають бути відповідного розміру і якомога коротшими.
- Під час заміни батарейок на нові слід замінювати всі батарейки одночасно.
- Ціна: 7 490 ₴